Curlsmith

Curlsmith Super Slip Pre-Biotic Primer - výživné ošetrenie pred umytím

Výrobca: Curlsmith
Kód produktu: 0043
Dostupnosť: Skladom
27.50€

Čistenie je kľúčom k zdravým vlasom. Pravidelné hĺbkové a dôkladné čistenie je základom na odstránenie nečistôt a nánosov z pokožky hlavy. Ak sa neodstránia, môžu upchať vlasové folikuly a ovplyvniť vypadávanie a rast vlasov. Tradičný čistiaci šampón však môže trochu vysušiť a zbaviť vlasy ich prirodzenej vlhkosti. Tu prichádza do hry Primer!

Pre-Biotic Primer je ošetrenie pred umývaním vhodné pre všetky typy vlasov. Pripravuje a chráni vlasy pred účinkami čistenia, rozmotáva pramene a udržiava ich mäkké a zvlhčené počas umývania. Pomáha tiež stimulovať vlasové folikuly a posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky hlavy (mikrobióm), upokojuje podráždenú pokožku.
AKO SA STANE KÚZLO - Primer naneste ako základ pred čistiacim šampónom – clarifyingom- bez toho, aby ste ho predtým opláchli. Toto ošetrenie obsahuje vyvážené prebiotiká, výživné zlúčeniny, ktoré vyživujú „dobré baktérie“, ktoré tvoria ochrannú bariéru pokožky. Je tiež nabitý fermentovanou ryžovou vodou, ktorá udržuje vlasy silné a chránené počas procesu čistenia. Energizujúca zmes zázvoru, žihľavy, dračieho ovocia a guarany je tiež dôležitá zložka.

Pre koho to je? Všetky typy kučier a dokonca aj rovné vlasy! Zvlášť skvelý pre ľudí, ktorí trpia citlivou, suchou alebo svrbivou pokožkou hlavy. Vhodné pre akúkoľvek hrúbku alebo pórovitosť vlasov.

 

Použitie: Primer naneste ako základ pred čistiacim šampónom – clarifyingom- bez toho, aby ste ho predtým opláchli. Navlhčite poriadne vlasy a naneste na pokožku hlavy, jemne vmasírujte. Kým pre-biotiká pôsobia, prepracujte sa jemne po dĺžkach a rozmotajte vlasy. Následne použite Curlsmith Wash & Scrub Detox Pro-Biotic šampón na clarifying alebo iný šampón. Toto ošetrenie obsahuje vyvážené prebiotiká, výživné zlúčeniny, ktoré vyživujú „dobré baktérie“, ktoré tvoria ochrannú bariéru pokožky. Je tiež nabitý fermentovanou ryžovou vodou, ktorá udržuje vlasy silné a chránené počas procesu čistenia. Energizujúca zmes zázvoru, žihľavy, dračieho ovocia a guarany je tiež dôležitá zložka.

Balenie: 355ml

Zloženie:  Water (Aqua), Glycerin (Plant Derived), Polyquaternium-10, Dicaprylyl Carbonate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate (Fermented Rice Water), Hylocereus Undatus (Dragon Fruit) Fruit Extract, Paullinia Cupana (Guarana) Seed Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract*, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract*, Fructose, Inulin, Hydroxypropylammonium Gluconate, Hydroxypropylgluconamide, Polyester-11, Xanthan Gum, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Tartaric Acid, Tocopherol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Fragrance (Parfum).

*Org. zložky

Vlastnosti
Podľa obsahu Aloe vera bez aloe vera
podľa obsahu glycerínu s glycerínom
Podľa obsahu proteínov s proteínom

Napísať recenziu