O kučeravom dievčati

Nápad na tento eshop sa zrodil, keď som ja, ako kučeravé dievča, objavila Curly Girl metódu a začala skúmať, kde sa dajú kúpiť produkty, ktoré všetky tie krásne vlasaté influencerky používajú. Zistila som však, že najbližšia vhodná ponuka je mimo SR. Prišlo mi ľúto, že ženy a dievčatá u nás nemajú možnosť si tieto produkty kúpiť a že teda je dosť možné, že veľa z nich rovnako ako ja, nikdy nepočulo o CG metóde.

Ja sama som ešte pred rokom striedala účes s drdolom, alebo vlasy na “divoko”, keďže ako aj ostatné dievčatá mám skúsenosť, že kučeravé a vlnité vlasy si vždy robia čo chcú a nikdy nestoja na hlave tak, ako by sme chceli – ani pri najväčšej snahe sa mi nepodarilo udržať vlasy dva dni v rovnakom stave. Moja prvá objednávka teda po krátkom prieskume hneď cestovala z UK na Slovensko a následne na to môj prvý wash day skončil fiaskom :D . Nedalo mi to však a skúšala som to ďalej a musím povedať, že to funguje.  Moje vlasy sú ako nikdy predtým, čas medzi umývaniami sa natiahol na dvojnásobok, vlasy sú super aj na 3. deň (aj keď samozrejme nie každý deň je sviatok).

Už počas testovania som sa pustila do hľadania a príprav, pretože si myslím, že každá žena si zaslúži vyskúšať prírodnú kozmetiku bez nežiaducich zložiek, ktoré naše vlasy ničia a vyskúšať CG metódu – môže zmeniť náš pohľad na naše (doteraz) rovné alebo neusporiadané vlasy.

Vítam vás teda v našom eshope, kde nájdete to najlepšie z celého sveta, zabalené s láskou a s dôrazom na recyklovateľnosť – používame na balenie materiály, v ktorých sme dostali tovar my, nekupujeme nazvyš žiadne plasty, prosím, myslite pri rozbaľovaní balíčkov podobne a znova ich použite, alebo vyhoďte do separovaného odpadu.

Veríme, že vám urobíme radosť a každý deň pri pohľade do zrkadla, sa budete cítiť krásne vo vlastnej koži a vlasoch :)

Teším sa na vás

Dada