Curlsmith

Curlsmith Bouncy Strength Volume Foam - stylingová pena

Výrobca: Curlsmith
Kód produktu: 0045
Dostupnosť: Skladom
28.50€

Pena Curlsmith Bouncy Strength Volume Foam je beztiažový styler obohatený o proteíny, ktorý poskytuje ľahké tuženie a objem a zároveň zlepšuje prirodzenú štruktúru vlasov. Krásne zväčšuje objem už od korienkov, definuje a zvýrazňuje kučery bez ich zaťažovania.

Flexibilné výsledky: používajte samostatne pre prirodzený, živý vzhľad alebo v kombinácii s vašim obľúbeným gélom pre väčšiu fixáciu a definíciu. Ľahká fixácia (2/10), nevytvára okolo vlasov tvrdú krustu. Obohatené o proteíny, ktoré posilňujú vlasy a robia ich pružnejšími. Vyváženie produktov bohatých na bielkoviny a hydratačných produktov vo vašej rutine je kľúčom k posilneniu a ochrane vlasov pred poškodením. Čím viac sú vaše vlasy poškodené a pórovité, tým viac produktov bohatých na bielkoviny by ste mali používať. Dá sa použiť aj samostatne, ak máte voľnejší typ kučier pre viac strapatý, živý vzhľad. Naneste extra pri korienkoch a rozptyľujte s vlasmi hore nohami pre neuveriteľný objem.

PRE KOHO TO JE? Všetky typy kučier! Zvlášť prospešné pre slabé, poškodené vlasy. Používajte samostatne, ak máte vlny a kombinujte s ďalšími stylermi, ak máte kučery. Najlepšie pre jemné vlasy pri samostatnom použití, vhodné pre akúkoľvek hrúbku pri vrstvení s inými stylermi. Odporúča sa najmä ľuďom so strednou až vysokou pórovitosťou vlasov. 

 

Použitie: PRED POUŽITÍM DOBRE potraste. Naneste na mokré vlasy po sprche. Prehoďte si vlasy hore nohami. Napumpujte si do rúk trochu peny a prehrabte vlasy, rovnomerne ich natrite. Nasajte trochu viac produktu pohybom nahor a uistite sa, že pokryjete aj oblasť koreňov. Ak chcete viac držania a definície, postupujte tak, že navrchu uhladíte svoj obľúbený vlasový nástavec Curlsmith, pričom sa držte ďalej od oblasti korienkov.

Balenie: 222 ml

Zloženie:  Water (Aqua), VP/VA Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Hemp Seed Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract, Lentinus Edodes (Shiitake Mushroom) Extract,* Psidium Guajava (Guava) Fruit Extract, Brassica Oleracea Acephala (Kale) Leaf Extract, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Extract,* Opuntia Tuna (Prickly Pear) Fruit Extract, Glycerin, Panthenol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Linalool, Limonene, Geraniol, Benzyl Alcohol, Fragrance (Parfum).

*Org. zložky

Vlastnosti
Podľa obsahu Aloe vera bez aloe vera
podľa obsahu glycerínu s glycerínom
Podľa obsahu proteínov s proteínom

Napísať recenziu