Natural Hair Concept

Natural Hair Concept Curl Defining Gel - gél

Výrobca: Natural Hair Concept
Kód produktu: 102
Dostupnosť: Skladom
15.90€

Natural Hair Concept je gél na prírodnej báze, ktorý upraví a definuje vaše kučery pre vzhľad bez krepovatenia s intenzívnym leskom.

VAŠE KUČIERKY HO BUDÚ MILOVAŤ

Špeciálne formulovaný na definíciu, hydratáciu a úpravu kučier a vĺn bez lepkavosti alebo pocitu chrumkavosti.
    Prírodné zložky, ako je aloe vera, ricínový olej a pektín, hydratujú kučery, poskytujú fixáciu a intenzívny lesk a znižujú krepovatenie.

    Neobsahuje ŽIADNE SULFÁTY ani iné drsné prísady ako minerálny olej, vazelína, propylénglykol, DEA, parabény, silikón, ftaláty alebo farbivá.
   Receptúra ​​je bez proteínu, 100% vegánska a môže byť použitá v rámci metódy Curly Girl.

 

Použitie: Aplikujte Curl Defining Gel na vyčistené a upravené, namočené vlasy. Vlasy najskôr rozčešte a rozdeľte, aby ste ich rovnomerne rozdelili. Nakloňte hlavu dopredu a pomocou rúk si kučery vytvarujte pohybom nahor – SCRUNCH. Ak vám vlasy začnú vysychať skôr, ako skončíte, postriekajte ich trochou vody. Nakoniec vlasy zabaľte do mäkkej utierky z mikrovlákna, aby absorbovala prebytočnú vodu. Vyfúkajte pomocou difuzéra alebo nechajte vlasy prirodzene uschnúť.

Balenie: 354ml

Zloženie: Water (Aqua), Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Aloe Barbedensis Leaf Juice, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Pectin. Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Fragrance (Parfum), Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate

Vlastnosti
Podľa obsahu Aloe vera s aloe vera
podľa obsahu glycerínu s glycerínom
Podľa obsahu proteínov bez proteínu

Napísať recenziu