Curls

Curls Blueberry Bliss Curl Control Jelly - gél

Výrobca: Curls
Kód produktu: 0029
Dostupnosť: Vypredané
19.50€

Blueberry Bliss Curl Control Jelly s výťažkom z organických čučoriedok a surového ricínového oleja definuje, zabráni krepovitosti a drží vaše kučery na mieste. Výhody čučoriedok: Proantokyanidíny, rastlinná chemikália nachádzajúca sa v čučoriedkach, interagujú s vlasovými folikulami, aby urýchlili rast a spomalili šedivenie a stratu vlasov. Čučoriedky, bohaté na komplex vitamínov C a B, sú dobré na zvýšenie rastu vlasov tým, že zlepšujú okysličovanie a cirkuláciu krvi v tele, najmä v oblasti pokožky hlavy. Zabraňuje lámaniu vlasov, príliš málo vitamínu C vo vašej strave môže viesť k lámaniu vlasov. 

 

Použitie: Aplikujte na veľmi mokré vlasy, aby ste dosiahli výraznejší výsledok: postriekajte vlasy počas aplikácie vodou, ak začnú schnúť. Pre prirodzenejší výsledok naneste menšie množstvo na vlhké vlasy. Vhodný na všetky typy vlasov, skvelý na stredne až silno porózne vlasy.

Balenie: 236ml

Zloženie: Water, Sorbitrol, Polyacrylate-14, Hydrogenated Castor Oil (seeds co pressed from the ricinus communis plant), Certified Organic Blueberry Leaf Extract, Certified Organic Aloe Leaf Juice, Keratin, Hydrololyzed Quinoa, Silk Amino Acids, Panthenol, Certified Organic Shea Butter, Certified Organic Mango Seed Butter, Certified Organic Argan Oil, Certified Organic Evening Primose, Jojoba Esters, Tocopheryl Acetate, Tetrheyldecyl Ascorbate, Carbomer, Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tetrasodium EDTA, Fragrance, Citric Acid.

Vlastnosti
Podľa obsahu Aloe vera s aloe vera
podľa obsahu glycerínu bez glycerínu
Podľa obsahu proteínov s proteínom
Podľa použitia styling
Podľa vlasov vlnité;kučeravé;afro

Napísať recenziu