Curlsmith

Balíček SILA - CURLSMITH

Výrobca: Curlsmith
Kód produktu: 0084
Dostupnosť: Vypredané
84.00€ 89.40€

Balíček “SILA” od značky Curlsmith je najlepší pre vlasy s vysokou pórovitosťou, slabé alebo poškodené vlasy.

Obsahuje 4 produkty obohatené o bielkoviny, ktoré boli navrhnuté tak, aby opravovali a hydratovali vaše kučery do hĺbky a aby vaše vlasy vyzerali silnejšie a pružnejšie.

Balíček obsahuje :

Curlsmith Bond Curl Rehab Salve intenzívna kúra - MINI 59ml je intenzívna predšampónová kúra bohatá na proteíny, ktorá sa zameriava na vlasové väzby na posilnenie a opravu zvnútra vlasu.

Curlsmith Core Strength Shampoo - posilňujúci šampón – 355ml je nabitý patentovanou inovatívnou zložkou, ktorá pomáha až 3-krát posilniť vnútornú štruktúru vlasov. Obsahuje bielkoviny v nízkej dávke, čo znamená, že sa môže používať často bez rizika preťaženia proteínmi.

Curlsmith Bouncy Strength Volume Foam - stylingová pena- 222ml je stylingová pena obohatená o proteíny, ktorá vašim vlasom dodá objem. Je skvelý na vrstvenie s inými stylermi.

Curlsmith Feather-Light Protein Cream - proteínový stylingový krém- 237ml je stylingový krém obohatený o proteíny, ktorý poskytuje strednú fixáciu a definíciu pre akýkoľvek typ kučier, perfektný jednoúčelový styling.

NO NASTIES - Všetky Curlsmith produkty majú nula lyžíc sulfátov, silikónov, minerálnych olejov a ftalátov. Navyše sú Curly Girl Friendly, sú 100% Vegan a Cruelty Free.

Pre detaily prosím kliknite na daný produkt.

Napísať recenziu