Curl Keeper

Curl Keeper® Original Liquid Styler - stylingové sérum

Výrobca: Curl Keeper
Kód produktu: 0011
Dostupnosť: Skladom
24.90€

Premeňte svoje neposlušné vlny a kučery na mäkké a krásne formované. Legendárny Curl Keeper® Original vám umožní stať sa paňou nádherných kadier bez frizzu.

Suchosť spôsobuje nekontrolovateľné a krepovité vlasy. Curl Keeper® obsahuje najkvalitnejšie ingrediencie, ktoré poskytujú kontrolu nad krepovatením a definíciu zvlnenia bez zbytočného zaťaženia vlasu.

Curl Keeper® Original je zložený na báze vody, čo znamená, že ho môžete používať každý deň bez hromadenia produktu. Vaše kadere vydržia niekoľko dní, pretože sa tento jedinečný vzorec znovu aktivuje vodou, vďaka čomu je Curl Keeper® Original 100% účinný za všetkých poveternostných podmienok, najmä pri vlhkosti.

 

Použitie: Aplikujte po umytí, na mokré vlasy, rovnomerne na všetky sekcie. Odporúčame zvesiť hlavu do predklonu, poloha dolu hlavou pomáha vysušiť korienky a vlasom to dodá väčší objem. Pre refresh stačí iba použiť vodu a produkt sa znova aktivuje.

Balenie: 240ml

Zloženie: Aqua/Water/Eau, VP/VA Copolymer, Propylene glycol, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, DMDM Hydantoin, Oleth-20, Parfum, Polyquaternium-10, Fragrance (Amylcinnamyl Alcohol, Limonene, Linalool).

Vlastnosti
Podľa obsahu Aloe vera bez aloe vera
podľa obsahu glycerínu s glycerínom
Podľa obsahu proteínov bez proteínu
Podľa použitia styling
Podľa vlasov vlnité;kučeravé;afro

Napísať recenziu