Aztec secret

Aztec Secret Indian Healing Clay - čiastiaci íl

Výrobca: Aztec secret
Kód produktu: 0035
Dostupnosť: Vypredané
12.90€

AZTEC SECRET INDIAN HEALING CLAY je bentonitová hlina z Death Valley v Kalifornii, kde sa suší až šesť mesiacov na slnku pri teplotách, ktoré niekedy dosahujú 134 stupňov. Hĺbkovo čistí póry 100% prírodným vápenatým bentonitovým ílom. A prečo na vlasy? Minerály a prírodný oxid kremičitý v bentonitovej hlinke sú vysoko výživné a zvlhčujúce, zanechávajú vlasy hydratované a lesklé a sú ideálne na definovanie kučeravých vlasov.

Dôležitá poznámka: Nenechávajte masku na koži dlhšie ako 5-10 minút pre jemnú pokožku; zabránite tým začervenaniu/vysušeniu. Dôležitá poznámka 2: Pred použitím si prečítajte a dodržiavajte všetky pokyny výrobcu.

Mierne začervenanie pokožky je normálne a zmizne asi 30 minút po použití. Používajte raz týždenne. Netestované na zvieratách.

Návod na použitie: Zmiešajte AZTEC SECRET INDIAN HEALING CLAY s rovnakými časťami jablčného octu* alebo vody. Najlepšie je použiť sklenenú, hlinenú alebo drevenú misku aj nástroj na miešanie. Zmes miešajte, kým nie je ako hladká pasta - podľa potreby pridajte viac hliny alebo tekutiny. Na tvár alebo iné oblasti naneste vrstvu ílu v tenkej vrstve a nechajte uschnúť. Doba schnutia je rôzna, ale pre jemnú pokožku je obvykle 5 minút a pre normálnu pokožku 15- 20 minút. Budete pociťovať sťahovanie. Odstráňte hlinu umytím teplou vodou. Po odstránení hliny sa môže objaviť mierne začervenanie. Je to normálne a zmizne to približne do 30 minút. AZTEC SECRET INDIAN HEALING CLAY pomáha odstraňovať nečistoty z pórov pokožky. Hlina je prospešná na hĺbkové čistenie pokožky. Hlinu môže používať celá rodina, muži aj ženy.

* Používajte iba 100% jablčný ocot. Ak sa objaví vyrážka, prerušte liečbu. Len na vonkajšie použitie.

 

Balenie: 454g

Zloženie: Bentonit: 100% čistý.

Vlastnosti
Podľa použitia doplnky
Podľa vlasov vlnité;kučeravé;afro

Napísať recenziu